BAXI – garantovaná prodloužená záruka na 5 let

S plynovými kotli BAXI dostáváte zároveň výrobek špičkové kvality na trhu s tepelnou technologií. Velmi důležitým předpokladem pro mnohaletou bezproblémovou funkci našeho kotle je však pravidelná, co nejdéle trvající profesionální péče a dohled nad zachováním jeho základních parametrů. Právě s tímto cílem a vyjádřením naší důvěry ke kvalitě výrobků BAXI vám můžeme nabídnout program prodloužené zaruky na 5 let, tedy tři roky nad rámec zákonného poskytovaní běžné záruky.

Program prodloužené záruky na 5 let s názvem BAXI plus přináší našim zákazníkům především pocit dlouhodobé jistoty a s tím spojené spokojenosti v poprodejních službách. Zakoupením zmíněného programu a jeho následnou aktivací do 3 měsíců od prvního uvedení do provozu získává majitel plynového kotle značky BAXI ve třech nadstandardních letech stejné podmínky jako v prvních dvou letech zákonem stanovené záruční lhůty.

Záruka se vztahuje výhradně na případné závady zařízení, zakládající se prokazatelně na existenci výrobní vady materiálů součástí zařízení, nebo jejich vadného zpracování. Podmínkou pro zachování stejných záručních podmínek po celou dobu 5 let je pravidelná realizace servisních prohlídek, které mají předepsané kontrolní úkony pro každý rok využívání plynového kotle ve zmíněné záruční době.

V případě vašeho zájmu o program prodloužené záruky BAXI Plus se s důvěrou obraťte na náš zkušený prodejní a servisní tým BAXI a vneste do svých domácností jistotu a klid!

Prodloužená záruka-Baxi